Naše reklamní a kreativní řešení pomůžou Vaší firemní identitě ve světě reflektorů.

ZKUŠENOSTI

Naše více než 20 leté zkušenosti jsou zárukou kvalitního výsledku. 

KREATIVITA

Kreativita je vždy klíčovým prvkem ke spokojenosti zákazníků. 

FLEXIBILITA

Pokud to vyžaduje situace, dokážeme se vždy flexibilně přizpůsobit. 

RYCHLOST

Rychlé a kvalitní vybavení zakázky je vždy prioritou pro naše zákazníky. 
O Nás

PRAHA-PRINT

Praha-Print je reklamní agentura, která nabízí celou škálu služeb, jako je grafický design, 3d projektování, marketing, vývoj, tisk, tvorba webových stránek, firemní loga, výroba a potisk reklamních předmětů, vyšívání, cnc frézování, vodní paprsek, laser, výroba světelné reklamy, 3d vizualizace, speciální efekty, převod videoformátů za a do DCP a mnohem více.

Nabízíme unikátní směs kreativních, marketingových, reklamních a technických řešení. Samozřejmé jsou profesionální služby, kreativní design, úspěšná marketingová strategie a rychlé dodání. Je jedno jestli vaší zájmovou skupinou jsou regionální, národní nebo globální zákazníci na trhu. Naším záměrem je, abychom byli nejlepší na světě, tvůrcům nápadů a marketingových strategií jak pro online tak i pro offline platformy.

Usilujeme o smysluplné způsoby, upřímnou komunikaci a budujeme dlouhotrvající partnerství. Při naší práci se díváme přes pragmatické oko ve všem, protože víme, že tvůrčí kreativita má sílu na změnu chování budoucích zákazníků.Jsme zdrojem pro rozvoj a realizaci marketingových programů cílených na zvýšení konverze, on-line přenos a generování prodeje.
Výroba
Tisk, grafika, web, návrhy, vizualizace. Navrhneme cokoliv.
Instalace a montáž
Produkty dovezeme, nainstalujeme, nasvítime. Vše podle požadavek.
DTP studio
Grafické a video studio připravené na všechny vaše požadavky.
© 2017 PRAHA-PRINT     VAŠE REKLAMNÍ AGENTURA