Co vám nabízime?

Řezání polystyrenu, styroduru, molitanu a jiných materiálů dle požadavků zákazníka.

Uvedené materiály Vám nařežeme přesně podle dodaných rozměrů s přesností 0,1mm. Můžete si vybrat požadovanou tloušťku materiálu i povrchovou úpravu, nebo jen surový produkt. K těmto produktům je možné doplnit i řezání plastů, dŕeva a kovů podle požadavků zákazníka.

Vyřezané výrobky Vám doručíme do pěti pracovních dnů od potvrzené a zaplacené objednávky na jakoukoliv adresu v rámci celé České a Slovenské Republiky. Zboží je pečlivě zabaleno, tak aby nedošlo k poškození během dopravy k Vám.

CENÍK ŘEZÁNÍ
Stáhněte si ceník řezání styroduru.

Postup Výroby

Řezání a povrchová úprava tvarů ze styroduru.

Písmena, nebo tvary je možne doplnit o přední čelo z plexiskla, nerezu nebo jiných materiálů podle přání zákazníka. Informujte se o cenách a možnostech prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

Vyberte si materiál a povrchovou úpravu podle Vašich představ.

Pokud máte speciální požadavek na výrobu, nebo povrchovou úpravu, neváhejte nás kontaktovat.

V případě Vašeho zájmu dokážeme řezat i jiné materiály než styrodur a molitan, a to dřevo, plexi, nerezový kov, sklo, kámen, dlažbu, litinu, kůži, gumu a jiné. V případě zájmu o cenovou nabídku nám zašlete zprávu s Vaší požadavkem. Za příplatek umíme dodat k vyřezaným písmenům samolepicí montážní šablonu pro snadnou instalaci nápisů.

POLYSTYREN

STYRODUR

MOLITAN

Ceník Řezání
Stáhněte si ceník řezání styroduru.

NEJLEPŠÍ CENY PRO VÁS


Kontaktujte Nás

* = povinné pole