O NÁS

Je to úžasné!

Vítejte na stránce, kde fantazii našich klientů přivádíme k skutečnosti. Už žádné omezování ve vašem interiéru, hotelu, restauraci nebo doma s koupí ideálního koberce. Váš koberec navrhneme a vyrobíme dle požadavků.

Typy koberců a materiál

Vyberte si ten správný typ koberce, podle vašich specifikaci umístění a účelu. Vhodným výběrem materiálu prodloužíte životnost koberce. Více..

Rozměry a tvary

Před tím než si objednáte vlastní koberec, doporučujeme si prohlédnout dostupné rozměry a tvary námi vyráběných koberců. Více..

Vzorník barev

Podívejte se na barevné odstíny, které jsou v základní nabídce pro výrobu koberců a rohoží. Pokud vám barva nevyhovuje, vyberte si ze vzorníku PANTONE® Více..

CENÍK KOBERCŮ A ROHOŽÍ

Pro zaslání cenové nabídky, nebo podrobnější informace o vyráběných kobercích, prosím vyplňte náš kontaktní formulář. Budeme vás kontaktovat co nejdříve. Cenik

Ukážky designů

Ceny koberců již od 290 Kč / m2.

Nenechte se omezovat nabídkou. Vytvoříme vám vlastní design.ZÁKLADNÍ VZORNÍK BAREV

Základní vzorník barev obsahuje 22 barev, včetně bílé barvy. Tyto základní barvy jsou v ceně výroby koberců nebo rohoží. Samozřejmě je možné tisknout i všemi barvami ze vzorníku PANTONE®. Taková barva se však připlácí. Při výrobě koberců nebo rohoží je maximálně možné použít a míchat 16 barev, vzhledem na kapacitu tiskové hlavy zařízení.
Stáhnout vzorník barev.

Nechte se inspirovat při návrhu designu vašeho koberce, tak aby byl výsledek dokonalý.

Carpet Studio

Váš kobercový designer
Rohože s vlastním designem,logem, mottem nebo obrázkem. Uvedené ceny jsou konečné, Složení: Káblik PA 6 100%, netkaná podkladová tkanina PES 100%. zátěr NSF guma černá, obšití. Výška vlasu 3 mm ± 0,5 mm. Praní: ANO - 40°

OBJEDNAT KOBEREC/ROHOŽ


VÝROBA KOBERCŮ


ROZMĚRY KOBERCŮ, LOGOROHOŽÍ

TYP KOBERCE MIN. ROZMĚR MAX. ROZMĚR
Kusové 40cm x 60cm šíře 250cm x N/A*
Objektové 100cm x 100cm šíře 250cm x N/A*
Rohože s gumou 40cm x 60cm 150cm x 240cm
Rohože 40cm x 60cm šíře 250cm x N/A*
Kruhové rohože průměr 40 cm průměr 200cm
Kruhové kusové průměr 40 cm průměr 240cm
Kontraktačné 100cm x 100cm šíře 250cm x N/A*

Na základě požadavku je možné vyrobit koberce i nestandartních a atypyckých rozměrů. Při větší objednávce je možné dodat koberce i v šířce 4m. Tolerance rozměru rohože je 2%.
* N / A - nekonečno.

OBJEDNAT KOBEREC/ROHOŽ

DOSTUPNÉ TYPY KOBERCŮvyrábějí se technologií všívání kablíku typu Heatset nebo BCF kablík do primární polypropylenové podkladové tkaniny. Jsou to koberce s velurovým nebo smyčkovým vlasovým povrchem. Vlas je tvořen kablíkem ze 100% PA s hmotností vlasové vrstvy 220 - 1100 g / m2. Materiálové složení primární podkladové tkaniny je 100% PP. Několika technologiemi barvení lze koberce barvit jednobarevně, potlačovat jednoduché nebo složitější vzory. Za účelem zpevnění všívaných podlahové textilie se z rubové vrstvy upravují latexovou směsí a pěnou (NSF latex), která zajišťuje protiskluzový účinek koberce. Na požádání se nanášejí speciální úpravy (nehořlavá, vodě odpudivá, antielektrická, antibakteriální a pod.). Pro zabránění párání kablíku se všechny strany obrubují.

Vyzdvihněte svou jedinečnost tím, že si dáte vyrobit originální koberec s vlastním logem nebo dezénem, a tím zvýšíte prestiž svého interiéru. Zaručeně zaujmete pozornost každého návštěvníka. Koberce vysoké kvality jsou vhodné především do hotelů, heren a jiných komerčních prostorů, kde se vyžaduje koberec vyšší třídy zátěže. Na povrchu vlasu je aplikována speciální úprava, díky níž má textilie protišpinivá, vodoodpudivé, antistatické a nehořlavé vlastnosti, které přispívají k dlouhé životnosti a trvanlivosti koberce. Přínosem je i to, že je tato krytina vhodná i pro podlahové vytápění. K dispozici je koberec v šířce 2,5 metru.

Vyrábějí se technologií všívání kablíku typu Heatset nebo BCF kablík do primární polypropylenové podkladové tkaniny. Vlasová vrstva je velurového nebo smyčkového provedení. Vlas je tvořen různými druhy materiálů a to buď: 100% PA, 100% Akryl, mix PA / PP (60/40) nebo 100% bavlna, s hmotností vlasové vrstvy 220 - 1100 g / m2. Materiálové složení primární podkladové tkaniny je 100% polyester. Technologií tryskového potisku se tvoří různé dezény od jednoduchých až po fotodezény. Za účelem zpevnění všívané podlahové textilie se z rubové vrstvy upravují latexovou směsí a pěna (NSF latex), která zajišťuje protiskluzový účinek rohožky. Na některé rohožky se vulkanizací privulkanizováva přírodní guma. Převážnou část rohoží lze prát v pračkách. Rohožky se vyrábějí pro různé použití a to: zádverové, reklamní, koupelnové, interiérové a pod.

Vyrábějí se technologií všívání kablíku typu Heatset do primární podkladové tkaniny. Jsou to koberce s velurovým vlasovým povrchem (řezaný vlas). Vlas je tvořen kablíkem ze 100% PA s hmotností vlasové vrstvy 500 - 1100 g / m2. Materiálové složení primární podkladové tkaniny je 100% PP. Několika technologiemi barvení lze koberce barvit jednobarevně, potlačovat jednoduché nebo složitější vzory. Na rubovou stranu koberce za účelem zpevnění se nanášejí zátěry na bázi SBR latexů, na které se aplikuje zpravidla ještě sekundární podkladová tkanina (100% PP) nebo netkaná textilie (100% PP). Na požádání se nanášejí speciální úpravy (nehořlavá, vodě odpudivá, antielektrická (antistatická), antibakteriální a pod.).
KONTAKT


ADRESA SHOWROOM - OC ČERNÁ RŮŽE | 2 PATRO * NA PŘÍKOPĚ - PRAHA 1
e-mail: info@praha-print.cz | t.+(420) 776 570 095
V případě zájmu o cenovou nabídku, nebo objednávku nás prosím kontaktujte na přiloženém formuláři.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána! Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Něco se pokazilo, zkuste prosím obnovit stránku a znovu odeslat zprávu.

Nahrávam...